Franchise

Franchise Politikamız

 

Testfen, Atatürk ilke ve devrimlerinin ışığında, çağdaş, laik ve demokratik eğitimde kararlı, katılımcı, araştıran ve sorgulayan bir gençliğin eğitimini ilke edinmiştir. Eğitimde sürekli olarak iyiyi, güzeli ve yeniyi arayan; ayrıca bu özellikleriyle de eğitimde gelişen modelleri uygulama çabası içinde olan bir kurumdur.

 

1974 yılında eğitim – öğretim faaliyetlerine başlayan Kavramın birikimiyle kurulan Testfen, köklü geçmişi, geçmişin deneyimi ve geleceğin vizyonuyla kendine özgü uyguladığı yöntemler nedeniyle nitelikli bir eğitim kurumudur.

 

Kendisine özgü değerleri ile bilinçli, toplumsal konulara duyarlı ve sınav başarısı yüksek bireylerin buluşma noktası olan kurumumuz, bugünün çocuklarının dilinden anlayan bir perspektif ile eğitime yön veriyor.

 

Testfen Yatırım Ortaklığı modelimiz ile ülkemizin her bölgesinde ve eğitimin her alanında başarılarla dolu köklü geçmişimizin deneyimlerinden yararlanarak sizlerin katılımıyla gerçekleştireceğiz.

 

Testfenin yenilikçi eğitim vizyonuna katılmak ve nitelikli eğitim veren kurumlar arasında yerinizi almak için Testfen Yatırım Ortaklığı Formunu doldurmanızı rica ederiz.

 

 

 

 

İrtibat : 0216 709 33 66

 

 

    

Testfen Franchise Başvuru Formu

Kişisel Bilgiler

Mesleki Bilgileriniz

Lokasyon

Genel Bilgiler

GÖNDER