Hakkımızda İçerik Görseli

Genel Müdürün Mesajı

 

 

 

 

Değerli Velilerimiz,

 

 

Atatürk’ün ilke ve inkılapları kurulduğumuz günden bu yana yolumuzu aydınlatan yegâne ışıktır ve ilelebet de böyle olmaya devam edecektir. Bu inkılaplar doğrultusunda, yenilikçi ve değişime açık eğitim anlayışı ile kurulan Testfen, kurucumuz Sayın Bahattin Durmuş’un geniş dünya eğitim vizyonu ile süregelen bir başarı hikâyesidir.

 

 

Testfen, kariyer odaklı kişisel eğitim anlayışı ile potansiyelinin tamamını verimli bir şekilde kullanan öğrenciler yetiştirir. Bireylere biricik olduğundan hareket ederek eğitim programlarını bireyin kendine özgü gelişimine uygun olarak tasarlar, alanında uzman eğitim kadrosu ile öğrenmeye ve gelişime açık, geleceğin insanını yetiştirir.

 

 

Sadece hedefi göstermeyen aynı zamanda kariyer yolculuğunda öğrencilerle birlikte yürüyen bir eğitim kurumuyuz. Her öğrencinin mutluluğunun ve başarısının önemli bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Yapay zeka destekli eğitim teknolojilerimiz, öğrenci başarı takip sistemimiz ve düzenli veli geribildirimlerimizle, yetiştirdiğimiz öğrencilerimizi okulla sınırlı kalmayan bir eğitim felsefesi ile geleceğe hazırlıyoruz.

 

 

Kuruluşumuzun ilk gününden itibaren, her öğrencinin iyi eğitimi hak ettiğine inanıyor ve tarafsızlığı ilke edinerek bizimle aynı eğitim tutkusunu paylaşan eğitim kadromuzla, hedeflerine ulaşmak isteyen öğrencilerin pusulasıyız.

 

 

Biliyoruz ki başarı ve kariyer iyi insan olmakla özel bir anlam ve değer kazanır. Geleceğin niteliklerine ve evrensel değerlere sahip iyi insan yetiştirmek her zaman ana hedefimizdir.

 

 

Adem Durmuş

Genel Müdür